Menu

Kariera

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą w branży, ale mamy ambicje stać się znaczącą marką. Chętnie nawiążemy zdalną współpracę ze zdolnymi i traktującymi swoją pracę poważnie osobami. Obecnie możemy zapewnić dorywczą współpracę przy pojawiających się zleceniach. Z czasem mamy jednak nadzieję stworzyć stały zespół do zadań specjalnych :).

CMS / Sklepy / Serwisy

Potrafisz sprawnie "ubrać" skrypt sklepu internetowego (własny lub zewnętrzny) w przesłaną grafikę? Masz doświadczenie we wdrażaniu systemów CMS (własnych lub zewnętrznych)? Jesteś w stanie napisać bardziej skomplikowany portal/serwis internetowy? To Ciebie szukamy! Jeżeli specjalizujesz się w przynajmniej jednym z wymienionych typie zadań, także zapraszamy.

Bootsrtap, itp.

Wiesz jak zbudować stronę na tym popularnym skrypcie/szablonie? Potrafisz dostosowywać gotowe szablony z popularnych źródeł? Napisz - umiejętności, które posiadasz mogą przysporzyć Tobie nieco więcej ciekawych realizacji :)

Specjalista SEO/SEM

Nie są Tobie obce pojęcia związane z szeroko rozumianym pozycjonowaniem? Ba! Potrafisz się tymi pojęciami sprawnie posługiwać w praktyce? Cieszy nas to ponieważ być może jesteś osobą, której będziemy mogli zaoferować co jakiś czas ciekawe zadania.

Zależy nam na tym, aby osoba odpowiedzialna za ich realizację posiadała szeroką wiedzę i umiejętności, pozwalające na osiąganie założonych celów. Ważne jest też abyś stale rozwijał/a swoje zdolności i śledził/a zmiany na arenie pozycjonowania stron. Wujek Google musi być dla Ciebie dobrym wujkiem :)
Zaintere­sowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Co już zrobiliśmy

© 2018 Meon.com.pl


do góry